Викицитат:Кампања SheSaid/Евиденција

Извор: Викицитат
Пређи на навигацију Пређи на претрагу

Евиденција[уреди]

Табела са евиденцијом
Корисничко име Направљене/допуњене странице
(број унетих цитата)
Mickey Mystique Рада Ђуричин (1)
MarinaSimic Еленор Рузвелт (6)
Мајка Тереза (4)
Марија Монтесори (6)
Дајана, принцеза од Велса (12)
Nikolina Šepić Агата Кристи (8)
Бијонсе Ноулс (8)
Грета Гарбо (2)
Дороти Паркер (9)
Ен Лемот (2)
Индира Ганди (7)
Маргарет Тачер (9)
Марија Кири (7)
Марлен Дитрих (7)
Godzillica Барбара де Анђелис (3)
Коко Шанел (2)
Зоран Филиповић Малала Јусуфзаи (2)
Сандра Булок (1)
Грета Гарбо (1)
Jeeleeenaaa Љубица Арсић(2)
Јефимија (1)
Тања Бошковић (3)
Биљана Србљановић (1)
Емилија Кнежевић Индира Ганди (3)
Маргарет Атвуд (9)
Грета Тунберг (8)
Алис Манро (7)
Симон де Бовоар (7)
Бојан Цветановић Лепа Брена (1)
Мими Мерцедез (1)
Мерилин Монро (1)
Коко Шанел (1)
Дајана фон Фирстенберг (1)
Шерил Сандберг (1)
Ерин Мекин (1)
Ивана Маџаревић Елен Кеј (3)
Мила Јововић (2)
Емилија Пардо Басан (2)
Nenad Marković Dona Heravej (3)
Aleksandra Kolontaj (2)
Klara Cetkin (2)
Roza Luksemburg (2)
Djordjes Десанка Максимовић (1)