Пређи на садржај

Боро Драшковић

Извор: Викицитат
БОРО ДРАШКОВИЋ

Боро Драшковић је српски редитељ, професор универзитета, члан Српског ПЕН центра.

Цитати[уреди]

[1]

[2]

[3]

[4]

Извори[уреди]