Владан Л. Кузмановић

Извор: Викицитат
Иди на навигацију Иди на претрагу
Wikipedia:sr
Википедија има чланак под именом:


Владан Кузмановић је српски писац, концентуалиста, теоретичар и авангардни песник.

Цитати[уреди]