Разговор:Мохамед Хатами

Извор: Викицитат
Иди на навигацију Иди на претрагу

I гоогле транслатед тхе онлy qуоте оф тхис паге, тхе Енглисх соурце цан финд Ин ен.wикиqуоте. --Цхyах (разговор) 13:11, 2. јун 2017. (ЦЕСТ)